• Čeština
  • Polski
  • English
  • Deutsch

Lyžování

Vlek Horní Albeřice
Klidné a pohodové lyžování bez front na 550m dlouhém vleku s upravovanou sjezdovkou. Lyžování je vhodné pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Za pěkného počasí i noční lyžování.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC
SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 41 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Vedle dlouhých sjezdovek tu najdete také dětské lokality pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a tunelem.

Ski Areál Mladé Buky
Celoročně otevřený areál nabízí návštěvníkům, zejména těm nejmenším, spoustu sportovního vyžití, zábavy a adrenalinu. Díky šířce a profilu tratí nabízí areál lyžařské vyžití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. 7 vleků a tří sedačková lanová dráha obsluhující 5,1 km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí.

SKiMU Malá Úpa – Pomezní Boudy
Středisko je díky své poloze 1000 m n.m. jedním z nejvýše položených středisek v České republice. Vysoká nadmořská výška a automatické zasněžovací systémy ručí za kvalitní sněhovou pokrývku po celou sezónu ( 3,7 km sjezdovek,7 vleků).